karta

 
 
 
Dbaj o wzrok najbliższych!

Troszczysz się o wzrok najbliższych?

Należysz do osób, które stawiają wyłącznie na praktyczne prezenty? Sam nie lubisz dostawać nietrafionych podarunków i zwracasz sporą uwagę na to, aby kupić odpowiedni prezent na daną okazję? Z pomocą przychodzą karty podarunkowe do salonów Vision Express. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu kupno nieudanego prezentu stanie się przeszłością. Poznaj zasady działania tego typu karty, zwróć uwagę na niebanalną ofertę każdego z salonów Vision Express i przekonaj się, że to naprawdę trafiony prezent, a jednocześnie bardzo wygodne rozwiązanie. Podaruj w prezencie lepszy wzrok i dostęp do szerokiego wachlarzu usług dostępnych w salonach Vision Express. Zacznij stawiać na praktyczne, przydatne i przede wszystkim oryginalne prezenty, które każdemu, bez względu na wiek, przyniosą wiele korzyści!

Sam decydujesz na jaką kwotę doładowujesz kartę podarunkową

Ile razy zastanawiałeś się, jaki i w jakiej cenie prezent podarować najbliższej osobie? Często, nawet w przypadku kupna prezentu dla bliskich, mamy problem z wybraniem odpowiedniego gadżetu. W przypadku kart podarunkowych do salonów Vision Express decyzja o kwocie, na jaką zostanie doładowana karta, pozostawiana jest wyłącznie Tobie. Najmniejsza kwota to 50 zł, a największa to aż 1000 zł. Wybierając kartę w niewygórowanej cenie, możesz zapewnić najbliższej osobie dostęp do podstawowych usług salonu, zakupu szkieł kontaktowych czy prostych oprawek korekcyjnych. Większe kwoty na pewno przydadzą się, jeśli obdarowana osoba zechce zakupić nowe oprawki korekcyjne renomowanych producentów czy profesjonalne okulary przeciwsłoneczne. Każda z tych opcji jest godna uwagi. Co więcej, wręczając w prezencie kartę podarunkową do salonów Vision Express, stawiasz na indywidualne decyzje i dopasowanie podarunku do potrzeb obdarowanego. Niebanalny wachlarz usług i produktów do wyboru w każdym salonie.

Czy wiesz, że wybierając jako prezent kartę podarunkową Vision Express, troszczysz się o wzrok najbliższych?

Każdy z salonów to okazja do skorzystania z wielu usług. Na właścicieli kart podarunkowych czekają m.in. profesjonalne oprawki korekcyjne renomowanych marek, imponujący wybór szkieł kontaktowych czy profesjonalnych okularów przeciwsłonecznych. Mając kartę podarunkową, z powodzeniem skorzystasz również z usług, takich jak w pełni profesjonalne badanie wzroku czy równie profesjonalny dobór szkieł kontaktowych. W każdym salonie do dyspozycji jest również doświadczony doradca, z którym wybór odpowiednich oprawek nie będzie już wyzwaniem. Zaufaj renomowanej marce, będącej obecnie liderem w branży optycznej. Podaruj drugiej osobie lepszy wzrok i przekonaj ją, jak ważna jest systematyczna troska o oczy. Osoba, której chcesz podarować kartę do salonów Vision Express, nie nosi okularów korekcyjnych? Nic nie szkodzi! Czeka na nią duży wybór okularów przeciwsłonecznych, które skutecznie ochronią wzrok przed szkodliwymi promieniami słońca. Niezmiernie wygodny i praktyczny prezent jednocześnie.

Nie miałeś jeszcze przyjemności korzystania z usług salonów Vision Express?

Przekonaj się, że zakup karty podarunkowej u lidera w branży optycznej jest świetnym prezentem na każdą okazję. Wybierając tego typu podarunek, sam decydujesz o kwocie, jaka zostanie nabita na kartę, a osoba obdarowana ma do wyboru salony Vision Express w całej Polsce. Ponadto czeka na nią szereg profesjonalistów doradzających w kwestii doboru najlepszego produktu. 

 

 

Zadbaj o swoich najbliższych i podaruj im naszą kartę, którą będą mogli wykorzystać podczas zakupów w naszych salonach. Karta Podarunkowa - najlepszy prezent dla Twoich bliskich!

  1. Wydawcą Karty podarunkowej – elektronicznego bonu towarowego jest Vision Express SP sp. z o.o.
  2. Kartę można wymienić na towar lub usługę w salonach Vision Express lub na visionexpress.pl.
  3. Wymiana na gotówkę oraz zwrot bonu do wydawcy nie są możliwe.
  4. Z bonu nie jest wydawana reszta a niewykorzystane w terminie środki przepadają.
  5. Bon towarowy nie jest kartą płatniczą.
  6. Z bonu towarowego korzystać można do upływu daty ważności, która wynosi 12 miesięcy od dnia aktywacji karty.
  7. Z tytułu utraty lub zniszczenia bonu, jego Użytkownikowi nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Wydawcy.