Soczewki okularowe korekcyjne

Sprawdź nasze pakiety soczewek do okularów. Poznaj możliwości najbardziej innowacyjnych szkieł na rynku. Przyjdź do salonu, a my dobierzemy najlepsze oprawki do Twojego kształtu twarzy. Nie zwlekaj!
Okulary korekcyjne z soczewkami jednoogniskowymi do czytania lub dali służą do korekcji takich wad wzroku jak: krótkowzroczność, nadwzroczność , astygmatyzm i starczowzroczność. W zależności od pakietu możemy wybierać dodatkowe uszlachetnienia jak powłoki antyrefleksyjne, filtr UV, barwienia, polaryzacja oraz decydować o grubości soczewki.
Okulary korekcyjne z soczewkami jednoogniskowymi RELAX dzięki zaawansowanej konstrukcji wspierają akomodację oka, dzięki czemu długa praca w bliskich odległościach będzie mniej męcząca.
Okulary korekcyjne z soczewkami progresywnymi przeznaczone są dla osób, które chcą kilka par okularów zastąpić jedną w której będą mogły widzieć wyraźnie na każdą odległość. Cechują się płynna zmianą mocy co daje możliwość zachowania pełnej estetyki oraz wyraźnego obrazu w dali jaki i bliskich odległościach. Podobnie jak w soczewkach jednoogniskowych w zależności od pakietu można wybrać różne konstrukcje i uszlachetnienia.
Okulary korekcyjne z soczewkami progresywnymi do biura i komputera cechują się szerszym zasięgiem dobrego widzenia w odniesieniu do soczewek jednoogniskowych. Dzięki takim konstrukcją możliwym jest widzieć wyraźnie przedmioty bliskie jaki i w pośrednich odległościach.

Skorzystaj z naszego programu „Kupony Wartościowe”

Dla Ciebie

50% zniżki na okulary korekcyjne

Kupując kompletną parę okularów w Salonie optycznym – otrzymasz kupon do wykorzystania na drugą parę okularów korekcyjnych,  a jeżeli  posiadasz zarejestrowane konto w ramach Sklepu Internetowego, możesz go wykorzystać również w nim.

Dla Ciebie lub bliskich

40% zniżki na okulary korekcyjne

Kupując kompletną parę okularów otrzymujesz kod promocyjny, do wykorzystania na zakup kolejnej Kompletnej Pary, dostępnej w ofercie dowolnego Salonu Optycznego lub Sklepu Internetowego, pod warunkiem posiadania zarejestrowanego konta w ramach funkcjonalności Sklepu Internetowego oraz wyrażenia zgody na komunikację mailową i/lub komunikację sms

Otrzymałeś kod, sprawdź jak wykorzystać kod rabatowy

Dla Ciebie lub bliskich

20% zniżki na dowolny produkt*
Kupując kompletną parę okularów otrzymasz kupon, upoważniający do jednorazowej zniżki w wysokości 20% na zakup jednego, dowolnego towaru, znajdującego się w ofercie Organizatora, z wyłączeniem soczewek
kontaktowych. Dodatkowo, kupon możesz przekazać dowolnej osobie.

Aby otrzymać „Kupony Wartościowe”, wystarczy dokonać zakupu kompletnej pary okularów z soczewkami z pakietu min. „Brąz (w przypadku zakupu Kompletnej Pary w Salonie Optycznym). Kupony uprawniające do zniżek na zakup okularów korekcyjnych w Salonie Optycznym, okularów przeciwsłonecznych lub soczewek kontaktowych można przekazać bliskiej osobie.

Szczegółowe warunki i zasady korzystania z Programu „Kupony wartościowe” znajdują się w regulaminie

Barwienie +129 zł

Soczewki barwione chronią oczy przed szkodliwymi promieniami UV. Zapewniają także naturalne, komfortowe i kontrastowe widzenie oraz ostrość wzroku nawet w rozproszonym i oślepiającym świetle. Soczewki barwione w pełni chronią przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB oraz odblaskami świetlnymi. Idealne dla wszystkich osób, które posiadają wadę wzroku i pragną posiadać okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym. Polecane szczególne tym, którzy spędzają dużo czasu na zewnątrz, dla uprawiających sporty i przebywających na łonie natury.

Soczewka barwiona Kasztanowy 85 [3]
Barwienie pełne podstawowe
Barwienie gradalne pomiar absorpcji w górnej części soczewki.
Profile short i regular opisują wielkość strefy zabarwienia stopniowanego między kategorią 3 na górze i kategorią 0 na dole. W profilu short strefa stopniowanego zabarwienia jest mała, a w profilu regular dłuższa. Wersja long oznacza, że soczewka ma pełne zabarwienie w górnej części i stopniowane w części dolnej. Dla wszystkich profili linia początkowa znajduje się 4 mm powyżej punktu referencyjnego PRP (prism reference point) w nieskrawanej soczewce.
Barwienie podstawowe dostępne tylko w wybranych pakietach

Transitions Gen8 +599 zł

Soczewki Transitions® Signature®GEN 8™ są wyjątkowe, ponieważ stanowią połączenie zakłócającej macierzy nanokompozytowej i nowej generacji ultra-lotnych barwników fotochromowych, zapewniając poprawę właściwości bez poświęcania jakiegokolwiek ich aspektu. Są to idealne soczewki dla wszystkich osób noszących okulary oferujące lepszą jakość widzenia, lepszą ochronę i lepszy styl.
Kolory soczewek
Parametry techniczne

Fotochrom +399 zł

Polecamy w szczególności dla osób, które są wrażliwe na nadmierne oświetlenie. Soczewki fotochromowe zmieniają zabarwienie w zależności od padających promieni UV. Jest to idealny sposób na ochronę wrażliwych na światło oczu bez przymusu noszenia ze sobą dwóch par okularów jednocześnie oraz zmieniania ich przy wychodzeniu i wchodzeniu do pomieszczeń czy pojazdów. Na zewnątrz pełnia rolę zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych.
Soczewka fotochrom kolor Szary
Fotochrom

Xdrive Xdrive +599 zł

Dla osób ceniących sobie komfort noszenia przyciemnianych soczewek, które dzięki technologii Transitions XTRAactive aktywują się nawet za szybą samochodu. Dodatkowy atut to wysokiej klasy powłoka antyrefleksyjna odporna na zarysowania i aż 3 kolory soczewek do wyboru.
  • bezbarwne z minimalnym przyciemnieniem ochronnym w pomieszczeniach
  • najciemniejsze w wysokich temperaturach
  • blokują 100% promieniowania UVA i UVB, filtrują światło niebieskie w pomieszczeniach i na zewnątrz
  • najciemniejsze w samochodzie
  • dostępne w kolorze szarym, brązowym i grafitowo-zielonym
Soczewki Xdrive

Drive Drive +199 zł

Zwiększają kontrast widzenia w zmiennych warunkach oświetleniowych. Idealne dla kierowców. Odblaski powstające na gładkich powierzchniach są mniejsze i mniej jasne ograniczając dekoncentrujące odblaski światła.

Powłoka antyrefleksyjna Polaryzacja +389 zł

Soczewki polaryzacyjne dedykowane są przede wszystkim dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty oraz dla kierowców. Soczewki te odpowiedzialne są za niwelowanie oślepiających odblasków światła odbitego od wody, śniegu czy metalowych powierzchni. Takie odblaski zwykle są koloru białego, co zakłóca widzenie naturalnych kolorów i kształtów. Polaryzacja pomaga także tym, którzy odczuwają zmęczenie oczu w zmiennych warunkach oświetleniowych oraz zwiększa kontrast widzenia.
Soczewka polaryzacyjna Smoke Grey
Polaryzacja standardowa

Lustrzanka +299 zł

Soczewki barwione chronią oczy przed szkodliwymi promieniami UV. Zapewniają także naturalne, komfortowe i kontrastowe widzenie oraz ostrość wzroku nawet w rozproszonym i oślepiającym świetle. Soczewki barwione w pełni chronią przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB oraz odblaskami świetlnymi. Idealne dla wszystkich osób, które posiadają wadę wzroku i pragną posiadać okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym. Polecane szczególne tym, którzy spędzają dużo czasu na zewnątrz, dla uprawiających sporty i przebywających na łonie natury.
Barwienie lustrzanek

Dodatkowe pocienienie Dodatkowe pocienienie +299 zł

Asferyczne superpłaskie Asfera +129zł

Blue cut Blue Cut +299 zł

Mają dodatkowy filtr, który eliminuje nadmiar światła niebieskiego. Idealne dla osób pracujących przy komputerze.

Blue Pro +359 zł

Soczewki Blue Pro odcinają wyższy poziom światła niebieskiego. Światło niebieskie jest pochłaniane przez substrat. Pomaga poprawić komfort widzenia podczas patrzenia na ekran.