Soczewki okularowe korekcyjne

Sprawdź nasze pakiety soczewek do okularów. Poznaj możliwości najbardziej innowacyjnych szkieł na rynku. Przyjdź do salonu, a my dobierzemy najlepsze oprawki do Twojego kształtu twarzy. Nie zwlekaj!

Okulary korekcyjne z soczewkami jednoogniskowymi do czytania lub dali służą do korekcji takich wad wzroku jak: krótkowzroczność, nadwzroczność , astygmatyzm i starczowzroczność. W zależności od pakietu możemy wybierać dodatkowe uszlachetnienia jak powłoki antyrefleksyjne, filtr UV, barwienia, polaryzacja oraz decydować o grubości soczewki.
Okulary korekcyjne z soczewkami jednoogniskowymi do biura cechują się dodatkowym filtrem eliminującym nadmiar światła niebieskiego mogący być szkodliwy dla oczu. Dodatkowo pakiety RELAX dzięki zaawansowanej konstrukcji wspierają akomodację oka, dzięki czemu długa praca w bliskich odległościach będzie mniej męcząca.
Okulary korekcyjne z soczewkami jednoogniskowymi do samochodu cechują się filtrem podnoszącym jakość widzenia podczas prowadzenia samochodu. Dodatkowe powłoki nałożone na soczewki wzmacniają wrażliwość oczu w przytłumionym świetle.
Okulary korekcyjne z soczewkami progresywnymi przeznaczone są dla osób, które chcą kilka par okularów zastąpić jedną w której będą mogły widzieć wyraźnie na każdą odległość. Cechują się płynna zmianą mocy co daje możliwość zachowania pełnej estetyki oraz wyraźnego obrazu w dali jaki i bliskich odległościach. Podobnie jak w soczewkach jednoogniskowych w zależności od pakietu można wybrać różne konstrukcje i uszlachetnienia.
Okulary korekcyjne z soczewkami progresywnymi do biura cechują się szerszym zasięgiem dobrego widzenia w odniesieniu do soczewek jednoogniskowych. Dzięki takim konstrukcją możliwym jest widzieć wyraźnie przedmioty bliskie jaki i w pośrednich odległościach.
Okulary korekcyjne z soczewkami progresywnymi do samochodu cechują się możliwością widzenia w różnych odległościach jak również dodatkowymi powłokami wzmacniającymi wrażliwość oczu w przytłumionym świetle. Lub wariant fotochromowy zapewniający wysoką jakość widzenia w pomieszczeniach, silne zaciemnienie na zewnątrz oraz umiarkowane za szybą samochodu.

Skorzystaj z naszego programu „Kupony Wartościowe”

W przypadku dokonania zakupu Kompletnej Pary w:

  • Salonie Optycznym – Uczestnik Programu otrzymuje kupon, upoważniający do jednorazowej zniżki w wysokości 50% na zakup kolejnej kompletnej pary okularów korekcyjnych
  • Sklepie internetowym –  Uczestnik Programu otrzymuje upoważnienie do zakupu drugiej Kompletnej Pary w Sklepie Internetowym ze zniżką w wysokości 50% na tańszą z nich, pod warunkiem, że zakup obu Kompletnych Par zarejestrowany będzie w ramach jednej transakcji

W przypadku dokonania zakupu Kompletnej Pary, Uczestnik Programu otrzymuje kupon, upoważniający do: jednorazowej zniżki o wartości 150 zł na zakup Kompletnej Pary, dostępnej w ofercie, której łączna cena wynosi co najmniej 400 zł oraz kupon na wykonanie badania wzroku pod kątem doboru korekcji optycznej w wybranym Salonie Optycznym za cenę 9 zł.

W przypadku dokonania zakupu Kompletnej Pary, Uczestnik Programu otrzymuje kupon, upoważniający do jednorazowej zniżki w wysokości 20% na zakup jednej pary okularów przeciwsłonecznych (nie korekcyjnych).

W przypadku dokonania zakupu Kompletnej Pary, Uczestnik Programu otrzymuje kupon, upoważniający do jednorazowej zniżki o wartości 50 zł na zakup dowolnych soczewek kontaktowych, dostępnych w ofercie.

W przypadku dokonania zakupu Kompletnej Pary, Uczestnik Programu otrzymuje kupon, upoważniający do jednorazowej zniżki o wartości 50 zł na zakup dowolnych soczewek kontaktowych, dostępnych w ofercie.

Aby wziąć udział w programie należy zakupić soczewki o wartości minimum 199 zł lub soczewki, objęte co najmniej pakietem „Brąz”, lub soczewki, objęte pakietem „Komputer” lub „Biuro”, lub dowolne soczewki progresywne (w przypadku zakupu Kompletnej Pary w Salonie Optycznym). Kupony uprawniające do zniżek na zakup okularów korekcyjnych w Salonie Optycznym, okularów przeciwsłonecznych lub soczewek kontaktowych można przekazać bliskiej osobie.
Szczegółowe warunki i zasady korzystania z Programu „Kupony wartościowe” znajdują się w regulaminie

Barwienie +99 zł

Soczewki barwione chronią oczy przed szkodliwymi promieniami UV. Zapewniają także naturalne, komfortowe i kontrastowe widzenie oraz ostrość wzroku nawet w rozproszonym i oślepiającym świetle. Soczewki barwione w pełni chronią przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB oraz odblaskami świetlnymi. Idealne dla wszystkich osób, które posiadają wadę wzroku i pragną posiadać okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym. Polecane szczególne tym, którzy spędzają dużo czasu na zewnątrz, dla uprawiających sporty i przebywających na łonie natury.

Soczewka barwiona Kasztanowy 85 [3]
Barwienie pełne podstawowe
Barwienie gradalne pomiar absorpcji w górnej części soczewki
Barwienie podstawowe dostępne tylko w wybranych pakietach
Barwienie lustrzanek

Fotochrom +299 zł

Polecamy w szczególności dla osób, które są wrażliwe na nadmierne oświetlenie. Soczewki fotochromowe zmieniają zabarwienie w zależności od padających promieni UV. Jest to idealny sposób na ochronę wrażliwych na światło oczu bez przymusu noszenia ze sobą dwóch par okularów jednocześnie oraz zmieniania ich przy wychodzeniu i wchodzeniu do pomieszczeń czy pojazdów. Na zewnątrz pełnia rolę zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych.
Soczewka fotochrom kolor Szary
Fotochrom zwykłe
Fotochrom Dark
Fotochrom XTRACTIVE

Polaryzacja +299 zł

Soczewki polaryzacyjne dedykowane są przede wszystkim dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty oraz dla kierowców. Soczewki te odpowiedzialne są za niwelowanie oślepiających odblasków światła odbitego od wody, śniegu czy metalowych powierzchni. Takie odblaski zwykle są koloru białego, co zakłóca widzenie naturalnych kolorów i kształtów. Polaryzacja pomaga także tym, którzy odczuwają zmęczenie oczu w zmiennych warunkach oświetleniowych oraz zwiększa kontrast widzenia.
Soczewka polaryzacyjna Smoke Grey
Polaryzacja standardowa