Płatności odroczone PayPo

Regularnie zamawiasz soczewki przez internet? A może kupujesz online także okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne albo niezbędne akcesoria w postaci np. kropel, płynów, futerałów, chusteczek czyszczących lub łańcuszków do oprawek? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! W salonie visionexpress.pl dostępna jest opcja PayPo, dzięki której złożysz zamówienie już teraz, a zapłacisz za nie dopiero za 30 dni!

Z artykułu dowiesz się:

  • Co to jest i jak działa PayPo?
  • PayPo – jakie korzyści mają płatności odroczone?
  • Jak szybko i łatwo skorzystać z usługi PayPo w Vision Express?

PayPo – co to jest?

Popularność zakupów internetowych stale rośnie, a kupujący coraz większą uwagę przykładają do płatności, które się wygodne, szybkie i elastyczne. Jednym z takich rozwiązań jest usługa „Kup teraz, zapłać później”. Umożliwia ona zrobienie zakupów i uregulowanie kwoty za nie dopiero po odebraniu paczki i sprawdzeniu, czy dana rzecz na pewno spełnia nasze wymagania. To tzw. płatności odroczone. Od teraz – za pośrednictwem PayPo – możesz korzystać z nich także w internetowym salonie Vision Express. Oznacza to, że na spłatę należności np. za nowe oprawki do okularów korekcyjnych, soczewki kontaktowe , okulary przeciwsłoneczne lub akcesoria dostępne na stronie visionexpress.pl masz nawet 30 dni. Dodatkowo możesz liczyć na darmową dostawę za pośrednictwem kuriera DPD lub tradycyjnej poczty, gdy złożysz zamówienie o wartości 150 zł lub większej.

Czy wiesz, że…
Usługa PayPo jest dostępna w ponad 25 000 sklepach internetowych w Polsce. Na co dzień korzysta z niej 1 mln aktywnych klientów, którzy wystawili jej już 27 000 pozytywnych opinii.

PayPo – zapłać za 30 dni i uniknij bankowych formalności

Zastanawiasz się, na jakie korzyści możesz liczyć, wybierając PayPo? Przede wszystkim płacisz dopiero wtedy, gdy masz pewność co do swoich zakupów. Cały proces jest szybki, wygodny i odbywa się bez zbędnych formalności. PayPo eliminuje również konieczność przechodzenia przez skomplikowane procedury kredytowe.

Jako klient nie musisz obawiać się oceny zdolności kredytowej czy długotrwałego procesu zatwierdzania pożyczki np. na zakup nowych okularów korekcyjnych i szkieł. Dzięki płatnościom odroczonym swobodnie zarządzasz swoim budżetem.

Dodatkowo PayPo dba o bezpieczeństwo swoich klientów, stosując zaawansowane technologie zabezpieczające transakcje online. Oznacza to, że możesz w pełni korzystać z zakupów online, nie martwiąc się o bezpieczeństwo danych, które podajesz podczas finalizowania transakcji.

Czy wiesz, że…
BNPL (Buy now, pay later), czyli zakupy z odroczoną płatnością, stały się popularne na rynku podczas pandemii oraz wzrostu inflacji. Gdy zdecydujesz się na nie za pośrednictwem usługi PayPo, nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Po spłaceniu jednej transakcji w całości w ciągu miesiąca, dostaniesz dostęp do innych usług, które pozwolą Ci na spłatę zamówienia w ratach. Tym sposobem możesz sobie pozwolić na więcej, zaszaleć na wyprzedaży lub zrobić prezent sobie lub bliskim.

PayPo – jak korzystać z tej usługi?

Z płatności odroczonych z systemem PayPo możesz korzystać wtedy, gdy tego potrzebujesz. Aby złożyć zamówienie w internetowym salonie Vision Express, musisz przy pierwszych zakupach online podać swoje podstawowe dane i przy regulowaniu transakcji wybrać opcję PayPo, aby system uregulował płatność za zakupy. Następnie potwierdź transakcję kodem SMS, abyśmy mogli rozpocząć realizację zamówienia. Nie potrzebujesz numeru karty i danych do banku, co tylko ułatwia zakupy.

Boisz się, że zapomnisz uregulować rachunek? Bez obaw! PayPo przed upływem 30 dni wyśle Ci przypomnienie o spłacie należności. W tym czasie otrzymasz to, co kupiłeś. Jeżeli będziesz chciał coś zwrócić, kwota na Twoim rachunku PayPo pomniejszy się i zapłacisz tylko za te towary, które postanowisz zatrzymać.

Dzięki PayPo płatność za zakupy rozciągasz w czasie i nie nadwyrężasz przy tym swojego budżetu, a dodatkowo kupujesz wtedy, kiedy Ci się to najbardziej opłaca – np. podczas sezonowych promocji. Pamiętaj, że stali użytkownicy PayPo mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne promocje, ale i kody rabatowe w sklepach pozostałych partnerów. To naprawdę korzystna opcja! Jeżeli więc masz w planach zmianę szkieł lub oprawek, nie musisz czekać aż do kolejnej wypłaty. Zamów je już teraz i zapłać dopiero za 30 dni!

Umów się na badanie wzroku

Nasi specjaliści czekają na Ciebie!