Okulary korekcyjne online – takie jakie chcesz

Zamówiłeś okulary korekcyjne w sklepie internetowym Vision Express, ale nie do końca jesteś zadowolony z zakupu i chciałbyś je zwrócić? Jeszcze do niedawna taka opcja była niemożliwa. Na szczęście dzięki naszej nowej promocji możesz to zrobić! Poznaj szczegóły akcji. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy najczęściej zadawane pytania klientów wraz z pomocnymi odpowiedziami.

Oferta ważna

od 1 grudnia 2021 do odwołania

„Okulary korekcyjne online – takie, jakie chcesz” to nowa usługa w internetowym sklepie Vision Express, którą przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów. Jeśli uznasz, że zakupione okulary nie do końca Ci pasują, zgodnie z poniższym regulaminem możesz je zwrócić. Promocja potrwa od 1 grudnia 2021 do odwołania. Możesz wziąć w niej udział najwyżej jeden raz w ciągu całego okresu jej obowiązywania.

„Okulary korekcyjne online – takie, jakie chcesz” – FAQ

1. Jakie produkty obejmuje akcja promocyjna?

Akcja promocyjna dotyczy zakupu kompletnej pary okularów korekcyjnych jednoogniskowych (tj. 1 oprawa okularowa i 2 soczewki korekcyjne lub korekcyjno-przeciwsłoneczne do tej oprawy), zamówionych online w terminie od dnia 01.12.2021 r. do odwołania.

2. Jakie są zasady akcji promocyjnej?

Akcja promocyjna polega na możliwości zwrotu zakupionej kompletnej pary okularów (bez jakichkolwiek śladów użytkowania), która nie spełnia oczekiwań uczestnika, zamówionych online w terminie od dnia 01.12.2021 r. do odwołania.

3. Czy promocja obejmuje także oprawy okularowe kupione w salonie stacjonarnym?

Nie, akcja nie obejmuje zamówień składanych w salonach optycznych Vision Express.

4. Co należy zrobić, aby zwrócić zakupioną parę okularów korekcyjnych?

Aby dokonać zwrotu, należy wypełnić formularz, który znajduje się tutaj, a następnie odesłać kompletną parę (bez jakichkolwiek śladów użytkowania) wraz z kompletem dołączonych do niej dokumentów w odpowiednio zabezpieczonej paczce, minimalizując ryzyko ewentualnych uszkodzeń towaru.
Do paczki trzeba dołączyć także wypełniony formularz zwrotu i odesłać wszystko bezpośrednio na adres:
„Vision Express SP” Sp. z o.o.
Sklep Internetowy
MLP Pruszków I – bud. A1
ul. 3 maja 8, 05-800 Pruszków

5. W jakim czasie można odstąpić od umowy kupna i zwrócić okulary korekcyjne?

Zwrot okularów może nastąpić nie później niż w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki z okularami. Pamiętaj, że zwrot musi zostać nadany w wyżej wymienionym terminie – decyduje o tym data stempla pocztowego. Uwaga! Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Ramka_gwarancja zwrotu KP

Umów się na badanie wzroku

Nasi specjaliści czekają na Ciebie!

Pozostałe promocje

-30 zł na spłatę zakupów PayPo

Kup 2 opakowania iWear Oxygen i otrzymaj kupon do Decathlon

Nawet do 300 zł zniżki na Kompletną Parę Okularów

Kup 2 opakowania iWear Oxygen 3 szt. lub 6 szt. i otrzymaj kupon o wartości 20 zł do Google PLAY albo App Store

Razem z Vision Care zyskujesz więcej