O Vision Express - O Nas - Vision Express

O Vision Express

Vision Express to sieć salonów optycznych, działająca na terenie Polski od 1994 roku. W ciągu 20 lat działalności firma osiągnęła pozycję lidera w branży optycznej z ponad 170 salonami w całym kraju.

O Vision Express

Vision Express w Polsce działa już od 1994. Firma została zbudowana na mocnym fundamencie profesjonalizmu, miłości do zdrowego wzroku oraz wzorowej obsługi klienta. Przez ostatnie 20 lat, Vision Express zdobyło niekwestionowaną pozycję lidera i jednego z najbardziej zaufanych optyków z ponad 170 salonami optycznymi na terenie całego kraju.

Jednocześnie Vision Express jest częścią grupy GrandVision – globalnego lidera w branży optycznej prowadzącego ponad 6000 salonów w 44 krajach.


Dlaczego Vision Express?

OkularyBardzo poważnie traktujemy twój wzrok.
Wszyscy specjaliści w Vision Express doskonale wiedzą że Twój wzrok jest bezcenny, dlatego Twoje bezpieczeństwo i wygoda jest dla nas bezwzględnym priorytetem.

Gwarancja Satysfakcji​Gwarantujemy satysfakcje z naszych usług i produktów.
Kolejnym obszarem na którym Vision Express nie akceptuje kompromisów, jest jakość naszych produktów oraz Twoja satysfakcja.

Vision Express​Dajemy dostęp do ekskluzywnych marek z całego świata.
Nasi doradcy i styliści, mając dostęp do wielu ekskluzywnych marek takich jak: Burberry, Hugo Boss, Prada, Tommy Hilfiger, Miki Ninn, In Style, Fuzion, Light Fly, Sensaya, Julius czy Heritage, zawsze znajdą coś idealnego dla Ciebie.

W naszych salonach znajdują się gabinety okulistyczne, gdzie wykonywane są profesjonalne badania wzroku pod kątem doboru korekcji okularowej lub doboru soczewek kontaktowych.

Vision Express realizuje koncept salonów, łączących świadczenie najwyższej jakości usług optycznych  z kompleksową formułą sprzedaży opraw okularowych, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. Oferta firmy obejmuje ponad 2 500 modeli opraw, okularów przeciwsłonecznych.


Jak mogę się skontaktować z Waszą firma?
Możesz się z nami skontaktować, drogą telefoniczną i mailem. Możesz również skorzystać z naszego kanału na facebooku.
Telefon: 801 909 900
Email: bok@visionexpress.pl
Facebook: https://www.facebook.com/VisionExpressPolska

Vision Express jest siecią salonów optycznych. W Polsce działa od 1994 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu Vision Express jest liderem w swojej branży, czego dowodzi fakt, że liczba salonów przekracza już 170. Każda lokalizacja oferuje również gabinet okulistyczny, gdzie można skorzystać z profesjonalnego badania wzroku i dobrać właściwe okulary lub soczewki. Wybór modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych jest ogromny. W Vision Express zakupić można artykuły od marek z najwyższej półki, takich jak  Burberry, Hugo Boss, Timberland, Miki Ninn, In Style, Fuzion, Light Fly, 5th Avenue, Sensaya, Julius, Heritage, Prada, Tom Ford, Calvin Klein, Tommy Hilfiger. Nie brakuje też możliwości selekcji wśród soczewek kontaktowych. Posiadamy szkła najwyższej jakości np. Acuvue, Air Optix, iWear czy Dailies, więc nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo swoich oczu. Jeśli chcesz dokonać zakupu online, wystarczy wejść na stronę internetową visionexpress.pl. Wysoka jakość idzie w parze z korzystnymi cenami. Warto też skorzystać z promocji, które pozwalają jeszcze bardziej cieszyć się zakupami w salonach Vision Express.