Wybierz soczewki dla siebie

Soczewki kontaktowe iWear mogą być noszone przez każdego, niezależnie od tego, ile masz lat, jak jesteś aktywny. W iWear dążymy do zapewnienia naszym klientom odpowiedniego rozwiązania w zakresie widzenia w przystępnych cenach, ponieważ uważamy, że dobra wizja powinna być dostępna dla każdego.

iWear oferuje szeroką gamę produktów, które spełniają wszystkie potrzeby naszych klientów w zakresie okularów. Dbamy o to, jak nasi klienci czują i wyglądają w soczewkach, dlatego zwracamy szczególną uwagę na ich styl życia i preferencje.

iWear gwarantuje wysoką jakość produktów dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, które przynoszą Ci realne korzyści! W jaki sposób? Ponieważ słuchamy naszych klientów: ich potrzeb, obaw i prawdziwych doświadczeń jako użytkowników soczewek kontaktowych. Ponieważ rozmawiamy bezpośrednio z nimi, możemy zapewnić wysoką jakość usług i produktów.

Soczewki sferyczne – dla kogo są przeznaczone i jak działają?

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi, prawdopodobnie co i rusz natrafiasz na obco brzmiące nazwy, które mogą nieco przytłaczać. Jednak zaraz przekonasz się, że w rzeczywistości użytkowanie tzw. szkieł kontaktowych jest proste. Najpopularniejsze rodzaje soczewek korekcyjnych to: sferyczne, toryczne i progresywne. W tym artykule weźmiemy pod lupę pierwszą – i najpopularniejszą – grupę, czyli sferyczne soczewki kontaktowe.

Rodzaje soczewek kontaktowych – poznaj je wszystkie!

Soczewki kontaktowe umożliwiają korektę wady wzroku. Tak jak w przypadku okularów, istnieje wiele ich odmian, a dostępne są różne rodzaje np. w zależności od materiału, z którego zostały wykonane. Jakie są rodzaje soczewek kontaktowych i jak dobrać najlepsze soczewki dla siebie?

Jak dobrać soczewki kontaktowe na podstawie okularów?

Zamierzasz prowadzić aktywny tryb życia i nie chcesz, aby okulary przeszkadzały ci podczas wykonywania bardziej wymagających ćwiczeń? Zastanów się nad zakupem soczewek kontaktowych, które zagwarantują ci wygodę i większy komfort przy uprawianiu różnych sportów. Zapoznaj się z naszym tekstem i dowiedz się, jak dobrać soczewki na podstawie okularów!

Soczewki kontaktowe w czasach koronawirusa

Soczewki kontaktowe są wygodną alternatywą dla okularów korekcyjnych, często noszone zamiennie z okularami sprawiają, że komfort naszego życia się zwiększa, a uprawianie ulubionego sportu staje się bardziej przyjemne. Nie musimy z nich całkowicie rezygnować w czasach pandemii, ale powinniśmy pamiętać o pewnych regułach, które należy bezwzględnie przestrzegać. Poniżej znajdziecie parę wskazówek jak bezpiecznie używać soczewek kontaktowych.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o soczewkach kontaktowych
Wszystko co powinieneś wiedzieć o parametrach soczewek kontaktowych

Wszystko co powinieneś wiedzieć o parametrach soczewek kontaktowych

Wielu producentów soczewek, a w ramach każdej marki kilka możliwości do wyboru – jak się w tym wszystkim połapać? Które soczewki wybrać i co oznaczają opisane na ulotce i pudełku parametry? Na które z nich warto zwrócić większą uwagę?

Porady dotyczące użytkowania soczewek kontaktowych

Chociaż stosowanie soczewek jest dziecinnie proste i z czasem staje się nawykiem, musisz pamiętać o kilku zasadach ich poprawnego użytkowania.