WSPARCIE ŚWIEŻOŚCI

WSPARCIE ŚWIEŻOŚCI

FreshnessJeśli spędzasz dużo czasu na świeżym powietrzu, jeśli korzystasz z urządzeń cyfrowych dłużej niż 4 godziny dziennie lub jeśli czujesz, że Twoje oczy bardzo wysychają w ciągu dnia, ta gama produktów pomoże Twoim oczom poczuć się zdrowsze i nawilżone!

Wiele osób odczuwa suchość oczu w ciągu dnia. Nie ma się czym martwić, oznacza to po prostu, że musisz je od czasu do czasu odświeżać, aby były nawodnione. Obecnie coraz więcej osób potrzebuje dodatkowego nawilżenia oczu, ponieważ tak wielu z nas korzysta z urządzeń cyfrowych, takich jak smartfony, tablety i laptopy.

Nasze oczy mrugają rzadziej, kiedy używamy tych urządzeń i dlatego są bardziej irytujące.

CHCĘ

CHCĘ

• by moje oczy były świeże przez cały dzień
• zmniejszyć suchość oczu
• przestać mieć suche oczy w pracy

WOLNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ

WOLNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ

FlexibilityZałóż soczewki kontaktowe, a będziesz zaskoczony swobodą i elastycznością, jaką dodają one do Twojego życia i stylu życia. Wszystkie nasze soczewki kontaktowe zapewniają swobodę wyraźnego i wszechstronnego widzenia podczas wszystkich czynności.

Ponadto będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem oczu i komfortem. Postępuj zgodnie z instrukcjami i radami naszych ekspertów i ciesz się wygodą noszenia, która pasuje do Twojego stylu życia i codziennych zajęć.

LEPSZE UWODNIENIE

LEPSZE UWODNIENIE

hydrationWszyscy potrzebujemy nawilżenia naszych oczu. Nasze ciała w naturalny sposób wytwarzają łzy, aby oczy były nawilżone i aby uniknąć ich wysuszenia i podrażnienia. Ponieważ soczewki kontaktowe dotykają oka, wpływają na nawilżenie naszych oczu. Soczewki kontaktowe o lepszym nawilżeniu są wykonane ze specjalnych materiałów i technologii, które pomagają zachować komfort przez cały dzień.

Poznaj naszą soczewkę iWear fresh