AKTYWNY I DYNAMICZNY

AKTYWNY I DYNAMICZNY

To idealne soczewki kontaktowe na długie i aktywne dni. Aktywność fizyczna, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, może powodować dodatkowy stres dla naszych oczu. Dla osób, które chcą elastyczności w swoim aktywnym stylu życia i dla tych, którzy chcą czegoś praktycznego na cały dzień, na co dzień, mamy odpowiednią gamę produktów dostosowanych do Twoich potrzeb.

Jeśli spędzasz czas zarówno w domu, jak i na zewnątrz, uprawiając sport, załatwiając sprawy, prowadząc samochód lub pracując na zewnątrz, potrzebujesz soczewki kontaktowej, która zapewni Twoim oczom trochę odpoczynku.

CHCĘ

CHCĘ

  • soczewki, które nadają się zarówno do aktywności na zewnątrz, jak i wewnątrz
  • uniknąć zmęczenia oczu pod koniec dnia
  • aby oczy były dobrze nawilżone
  • soczewki, które dostosowują się do mojego harmonogramu podczas podróży, bez utraty jakości widzenia
WOLNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ

WOLNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ

FlexibilityZałóż soczewki kontaktowe, a będziesz zaskoczony swobodą i elastycznością, jaką dodają one do Twojego życia i stylu życia. Wszystkie nasze soczewki kontaktowe zapewniają swobodę wyraźnego i wszechstronnego widzenia podczas wszystkich czynności.

Ponadto będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem oczu i komfortem. Postępuj zgodnie z instrukcjami i radami naszych ekspertów i ciesz się wygodą noszenia, która pasuje do Twojego stylu życia i codziennych zajęć.

LEPSZE UWODNIENIE

LEPSZE UWODNIENIE

hydrationWszyscy potrzebujemy nawilżenia naszych oczu. Nasze ciała w naturalny sposób wytwarzają łzy, aby oczy były nawilżone i aby uniknąć ich wysuszenia i podrażnienia. Ponieważ soczewki kontaktowe dotykają oka, wpływają na nawilżenie naszych oczu. Soczewki kontaktowe o lepszym nawilżeniu są wykonane ze specjalnych materiałów i technologii, które pomagają zachować komfort przez cały dzień.

BARDZIEJ ODDYCHAJĄCA

BARDZIEJ ODDYCHAJĄCA

breathabilityTwoje oczy potrzebują tlenu, aby były zdrowe i bielsze. Soczewki kontaktowe o większej oddychalności zostały zaprojektowane, tak aby pomóc osiągnąć najwyższy poziom tlenu w oczach, jakiego potrzebują.

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

 

Flexibility

Poznaj rodzinę soczewek iWear activ, balance oraz vivid