NA WYZWANIA W DOMU I W PRACY

NA WYZWANIA W DOMU I W PRACY

PerformanceWiemy, że praca w biurze z klimatyzacją, ogrzewaniem, twardym oświetleniem i stałym czasem przed ekranem może być wyzwaniem dla osób noszących soczewki kontaktowe, ale nie martw się, nasza innowacyjna gama soczewek wytrzyma każdą atmosferę w biurze i zadba o Twoje oczy.

Jeśli pracujesz przez wiele godzin w pomieszczeniach, czy to w biurze, szkole, sklepie czy szpitalu, ta seria jest najlepszym wyborem dla Twoich oczu.

CHCĘ

CHCĘ

  • nosić moje soczewki kontaktowe dłużej
  • poprawić wrażliwość oczu
  • aby oczy były naturalnie nawilżone
  • aby zapobiec zaczerwienieniu oczu i zmęczeniu oczu pod koniec dnia
  • najnowsze innowacje, aby moje oczy były jasne i świeże
WOLNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ

WOLNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ

FLexibilityZałóż soczewki kontaktowe, a będziesz zaskoczony swobodą i elastycznością, jaką dodają one do Twojego życia i stylu życia. Wszystkie nasze soczewki kontaktowe zapewniają swobodę wyraźnego i wszechstronnego widzenia podczas wszystkich czynności.

Ponadto będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem oczu i komfortem. Postępuj zgodnie z instrukcjami i radami naszych ekspertów i ciesz się wygodą noszenia, która pasuje do Twojego stylu życia i codziennych zajęć.

BARDZIEJ ODDYCHAJĄCA

BARDZIEJ ODDYCHAJĄCA

breathabilityTwoje oczy potrzebują tlenu, aby były zdrowe i bielsze. Soczewki kontaktowe o większej oddychalności zostały zaprojektowane, tak aby pomóc osiągnąć najwyższy poziom tlenu w oczach, jakiego potrzebują.

NAJWYŻSZY KOMFORT PRZEZ CAŁY DZIEŃ

NAJWYŻSZY KOMFORT PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Less-eye-fatigueNasze oczy, podobnie jak nasze ciała, potrzebują odpoczynku, gdy się zmęczą.
W erze cyfrowej patrzymy na ekrany, takie jak smartfony, tablety, komputery stacjonarne, intensywnie podczas długich dni iw trudnych warunkach. Soczewki kontaktowe zapewniające doskonały komfort przez cały dzień zostały opracowane z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów i technologii, które pomagają oczom działać lepiej i dłużej pozostają wygodne

Poznaj rodzinę soczewek iWear oxygen i harmony