Nasze salony: Optyk Radomsko

Znajdź salon

Adres

ul. Metalurgii 11
97-500 Radomsko
44 711 14 66

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 9:00 20:00
Wtorek: 9:00 20:00
Środa: 9:00 20:00
Czwartek: 9:00 20:00
Piątek: 9:00 20:00
Sobota: 9:00 20:00
Niedziela handlowa: 10:00 20:00

Salony Vision Express:

O Vision Express

Jesteśmy firmą medyczną, której misję stanowi kompleksowe dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży optycznej, a nasza sieć obejmuje ponad 200 profesjonalnych salonów. W naszych salonach wykonujemy profesjonalne badanie jakości wzroku. O klientów troszczymy się również, gdy już opuszczą nasz salon gwarantując serwis, pakiet gwarancji na nasze produkty oraz informacje pomagające właściwie dbać o codzienną higienę, komfort i zdrowie oczu.

Badanie wzroku – Optyk Radomsko

Zapraszamy na badanie okulistyczne w salonie Vision Express zlokalizowanym w mieście Radomsko. Doskonała jakość, wykwalifikowani optometryści i wspierający personel czekają na Ciebie.

Koszt badania wzroku wynosi:

  • Okulary - pierwsze badanie wzroku, 149 zł
  • Okulary - kolejne badanie wzroku, 149 zł
  • Soczewki kontaktowe - pierwsze badanie, 149 zł
  • Soczewki kontaktowe - badanie przy zakupie min. 1 opakowania soczewek kontaktowych, 9 zł**
  • Soczewki kontaktowe - kolejne badanie, 149 zł
  • Ocena przesiewowa - Optiskan, 99 zł*
  • Badanie wzroku + ocena przesiewowa, 248 zł*
  • Badanie wzroku - dzieci od 5 roku życia, 149 zł*
  • Badanie wzroku - dzieci od 12 roku życia, 149 zł*
  • Badanie wzroku - dzieci od 16 roku życia, 149 zł*

W przypadku zakupu kompletnej pary okularów korekcyjnych (2 soczewki + oprawka) lub zakupu soczewek kontaktowych za kwotę powyżej 130 zł koszt badania wynosi 9 zł

* oferta dostępna w wybranych salonach
** oferta dostępna wyłącznie w salonie Złote Tarasy

Drodzy Pacjenci, Ponieważ wizyta w gabinecie optometrystycznym jest usługą medyczną, na początku wizyty Specjalista poprosi Was o okazanie dowodu osobistego w celu potwierdzenia numeru PESEL. Prosimy o jego zabranie. W przypadku osób nie posiadających nr PESEL (obcokrajowcy) prosimy o zabranie innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Kto może skorzystać z badania?

Badanie wzroku może być przeprowadzane osobom, które ukończyły 5 r.ż. Badaniem osób od ukończonego 5 r.ż. do nieukończonego 16 r.ż. zajmują się lekarze okuliści, którzy zależnie od oceny sytuacji mogą podawać środki farmakologiczne rozluźniające akomodację. Osoby od ukończonego 12 r.ż. mogą być badane również przez certyfikowanych Optometrystów, którzy do rozluźniania akomodacji wykorzystują metody optyczne. W celu zapewnienia odpowiedniego specjalisty, przy zgłoszeniach w e-rejestracji osób, które nie ukończyły 16 r.ż. należy podać ich wiek. W przypadku osób niepełnoletnich w trakcie badania wzroku niezbędna jest obecność opiekuna prawnego dziecka.