Umów badanie wzroku w salonie Vision Express

Godziny ciche

"Godziny ciszy"- mała zmiana wielki wpływ, by zakupy w Vision Espress były bardziej inkluzywne. W każdy wtorek od 10:00 do 11:00 przyciemniamy światło, nie wyświetlamy migających elementów na ekranach oraz dbamy o ciszę. Do zobaczenia w Vision Express!

Krok 1/5

Jakie badanie Cię interesuje?

Krok 2/5

Jaki jest wiek pacjenta?

Wybór wieku pacjenta ma wpływ na listę widocznych salonów, jest także niezbędny do umówienia do właściwego specjalisty.Informujemy, że podczas badania osoby niepełnoletniej wymagana jest obecność opiekuna prawnego i dokument tożsamości pacjenta (lub jego numer PESEL).

Krok 3/5

Znajdź swój salon

Wszyscy Eksperci
Krok 4/5

Wybierz termin badania*Więcej informacji na temat badania oraz jego ceny znajdziesz klikając na rodzaj badania. Pełny cennik usług dostępny tutaj. Płatność za dowolne badanie odbywa się na miejscu w Salonie.

Pokaż najbliższe dni Pokaż cały miesiąc
W wybranym terminie dostępne jest badanie audiowizualne
i

Informujemy, że badanie na które się umawiasz jest przeprowadzane w formie połączenia audio-wideo z optometrystą przy zachowaniu najwyższej jakości i standardów Vision Express

Krok 5/5

Podaj proszę dane pacjenta

**Dane wrażliwe (dane o stanie zdrowia) będą przetwarzane tylko w przypadku realizacji zakupu produktów, dla których podanie takich danych jest niezbędne (o wadzie wzroku). Dla realizacji zakupu pozostałych produktów Vision Express SP Sp. z o.o. nie będzie przetwarzał Państwa danych wrażliwych.

Informujemy, że rezerwacja wizyty wiąże się z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w celu realizacji wizyty. Administratorem Twoich danych osobowych jest Vision Express SP sp. z o.o. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja umowy rezerwacyjnej. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych oraz Twojej prywatności możesz znaleźć w Polityce prywatności.

Potwierdź wizytę

Na podany numer telefonu został wysłany SMS z kodem.
Wpisz kod w celu potwierdzenia badania.

Potwierdź

Oczekiwanie na potwierdzenie wizyty