Umów wizytę

Wybierz preferowany termin i godzinę

1. Jakie badanie Cię interesuje?

*Z okazji Wielkiego Badania Wzroku w dni powszednie od poniedziałku do czwartku, oraz w piątek do godziny 16tej, cena badania w ramach akcji wynosi 9zł bez konieczności zakupu okularów.

W pozostałe dni tygodnia badania w Salonach Optycznych przeprowadzane są na ogólnych zasadach - promocyjna cena 9zł za badanie wzroku obowiązuje przy zakupie kompletnej pary okularów korekcyjnych (2 soczewki + oprawka) lub przy zakupie soczewek kontaktowych za kwotę powyżej 130 zł, w innym wypadku cena za samo wykonane badanie wynosi 149zł . Więcej informacji na temat badania znajdziesz, klikając ikonkę (i). Cennik usług dostępny tutaj.

2. Jaki jest wiek pacjenta?

Wybór wieku pacjenta ma wpływ na listę widocznych salonów. Informujemy, że podczas badania osoby niepełnoletniej wymagana jest obecność opiekuna prawnego i dokument tożsamości pacjenta (lub jego numer PESEL).

3. Znajdź salon, który spełnia Twoje kryteria

Wszyscy Eksperci

4. Który termin badania wybierasz?

Pokaż najbliższe dni Pokaż cały miesiąc
W wybranym terminie dostępne jest badanie audiowizualne
i

Informujemy, że badanie na które się umawiasz jest przeprowadzane w formie połączenia audio-wideo z optometrystą przy zachowaniu najwyższej jakości i standardów Vision Express

5. Podaj proszę dane pacjenta

**Dane wrażliwe (dane o stanie zdrowia) będą przetwarzane tylko w przypadku realizacji zakupu produktów, dla których podanie takich danych jest niezbędne (o wadzie wzroku). Dla realizacji zakupu pozostałych produktów Vision Express SP Sp. z o.o. nie będzie przetwarzał Państwa danych wrażliwych.

Umów wizytę

Informujemy, że rezerwacja wizyty wiąże się z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w celu realizacji wizyty. Administratorem Twoich danych osobowych jest Vision Express SP sp. z o.o. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja umowy rezerwacyjnej. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych oraz Twojej prywatności możesz znaleźć w Polityce prywatności.

Potwierdź wizytę

Na podany numer telefonu został wysłany SMS z kodem.
Wpisz kod w celu potwierdzenia badania.

Potwierdź

Oczekiwanie na potwierdzenie wizyty