Zgarnij Surf Stick przy zakupie dwóch opakowań soczewek kontaktowych PRECISION1!

Zbliża się lato a wraz z nim aktywny sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlatego Vision Express wraz z PRECISION1 przygotowali specjalną promocję na soczewki kontaktowe!

Zasady są proste, wystarczy zakupić dwa opakowania soczewek PRECISION1 lub PRECISION1 for ASTIGMATISM aby otrzymać gratis w postaci kolorowego sztyftu Surf Stick z filtrem przeciwsłonecznym SPF 50+.

Soczewki kontaktowe Precision1

Soczewki kontaktowe Precision1

Jednodniowe soczewki kontaktowe silikonowo-hydrożelowe (SiHy) PRECISION1™ zostały specjalnie opracowane dla osób prowadzących intensywny tryb życia i oczekujących od soczewki, że podąży za nimi. Zapewniają precyzyjne widzenie, długotrwały komfort oraz są łatwe w użytkowaniu. Trwała, ultra cienka, wysoce wydajna warstwa nawilżająca na powierzchni soczewki składa się w ponad 80% z wody – dla większego nawilżenia soczewki i Twojego komfortu.

Surf Stick SPF 50+

Surf Stick SPF 50+

Filtr posiada wysoką odporność na wodę, dlatego nie ma obaw o to, że spłynie do oczu. Doskonale sprawdzi się podczas letnich aktywności na słońcu. Soczewki kontakowe i Surf Stick to prawdziwy must have tego lata! Niewielkie wymiary i forma filtru w sztyfcie sprawia, że nie będzie zajmować wiele miejsca w plecaku czy torebce.

Regulamin dostępny tutaj.

 


Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym na powierzchni zdrowych oczu, przeznaczonym do korygowania wad wzroku. Instrukcja używania: ifu.alcon.com. Podmiotem, prowadzącym reklamę jest „Vision Express SP” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Alcon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Upoważniony przedstawiciel: Alcon Laboratories Belgium .Lista producentów wyrobów medycznych znajduje się pod adresem https://visionexpress.pl/porady/info/.


*Szczegóły oraz regulamin akcji promocyjnej „Soczewki kontaktowe Alcon PRECISION1 + Surf Stick dostępne są na visionexpress.pl

 

To jest wyrób
medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.