OFERTA OBOWIĄZUJE W SALONACH STACJONARNYCH

Nowy rok w nowym stylu? Na wyprzedaży w Vision Express czekają na Ciebie bestsellerowe oprawy, najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne i profesjonalne badanie wzroku za jedyne 9 zł przy zakupie okularów korekcyjnych*!

 

Umów wizytę

*Więcej informacji na temat badania oraz jego ceny znajdziesz klikając na rodzaj badania. Pełny cennik usług dostępny tutaj. Płatność za dowolne badanie odbywa się na miejscu w Salonie.

W Vision Express możesz skorzystać z oferty bez względu na to, jakich soczewek korekcyjnych potrzebujesz. Wystarczy, że wybierzesz oprawki oznaczone naklejką promocyjną

i zniżka na kompletną parę okularów jest Twoja!

Poznaj nasze wybory:

Okulary Korekcyjne

Oczy należy chronić nie tylko wylegując się na plaży, ale też zimą, gdy kąt padania promieni słonecznych jest niski, a oślepiające światło odbija się od śniegu.

Na wyprzedaży w Vision Express znajdziesz okulary, które nie tylko ochroną Twoje oczy, ale także staną się Twoim ulubionym zimowym dodatkiem:

Okulary przeciwsłoneczne

*Zniżka obowiązuje wyłącznie przy zakupie kompletnej pary okularów korekcyjnych. Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym do korygowania wad wzroku, powstałym po połączeniu oprawy okularowej z soczewkami korekcyjnymi. Podmiotem, prowadzącym reklamę jest Vision Express SP” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Lista producentów wyrobów medycznych, objętych akcją znajduje się pod adresem https://visionexpress.pl/porady/info/. Szczegóły oraz regulamin akcji promocyjnej „Do 40% zniżki na okulary korekcyjne” dostępne są w naszych Salonach oraz na visionexpress.pl.

**Zniżka dotyczy wybranych modeli okularów przeciwsłonecznych. Szczegóły i regulamin akcji “Wyprzedaż – wybrane okulary przeciwsłoneczne do 50% taniej” dostępne są w naszych Salonach oraz na visionexpress.pl.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.