Soczewki kontaktowe iWear Harmony + e-kod do Decathlon gratis

Nie wyobrażasz sobie początku dnia bez choćby krótkiego treningu?

Dopiero po takiej dawce sportu czujesz się gotowy do działania?

Dbając o formę, nie zapomnij zadbać o formę swoich oczu i dobierz dla nich odpowiednie soczewki.

Skorzystaj z promocji dla aktywnych klientów Vision Express.

Kup 2 opakowania soczewek iWear Harmony i odbierz e-kod o wartości 20,00 PLN do sieci sklepów Decathlon.

I trzymaj formę!

Warunki promocji:

  1. Akcja promocyjna skierowana jest do klientów, którzy w okresie od 12-31.07.2021 złożą w Sklepie Internetowym zamówienie na zakup co najmniej dwóch opakowań soczewek kontaktowych marki iWear Harmony lub iWear Harmony Astigmatism
  2. Każdy klient, który dokona jednorazowego zakupu co najmniej 2 (dwóch) opakowań soczewek kontaktowych,  jest uprawniony do otrzymania od Organizatora jednego e-kodu do sklepu Decathlon, o wartości 20,00-zł
  3. Klient, w ramach Akcji promocyjnej, jest uprawniony do złożenia zamówienia na dowolną liczbę opakowań soczewek kontaktowych, jednak niezależnie od tej liczby, jest uprawniony do otrzymania nie więcej niż jednego Kodu do Decathlonu.
  4. Kod do Decathlonu zostanie przekazany Klientowi za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres poczty elektronicznej , podany przez niego podczas procesu zakupowego. Wiadomość e-mail zawiera e-kartę podarunkową w formacie PDF, którą można wydrukować, bądź okazać na ekranie smartfonu lub tabletu. Zakup soczewek kontaktowych oraz podanie adresu poczty elektronicznej w ramach procesu zakupowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wysłanie Kodu do Decathlonu na podany przez Klienta adres e-mail. Szczegółowe warunki i zasady użytkowania Kodów do Decathlonu znajdują się pod adresem decathlon.pl.
  5. Wiadomość e-mail, zawierająca Kod do Decathlonu, zostanie wysłana na adres poczty elektronicznej, w terminie 30 dni od daty dokonania przez Klienta zakupu, uprawniającego do otrzymania Kodu do Decathlonu, pod warunkiem, że do tego czasu zakup ten nie zostanie skutecznie zwrócony.
  6. Kod do Decathlonu jest honorowany online na decathlon.pl i w sklepach stacjonarnych Decathlon w Polsce.
  7. Organizator zastrzega, iż nie jest właścicielem platformy decathlon.pl oraz nie odpowiada za treść regulaminów, ani instrukcji na niej zamieszczanych, jak również nie ma wpływu na ewentualne zmiany tychże regulaminów oraz instrukcji, w tym zmiany w sposobie korzystania z Kodów do Decathlonu. Organizator nie odpowiada za prawidłowe działanie Kodów do Decathlonu oraz dostęp do platformy decathlon.pl.
  8. Dla uniknięcia wątpliwości, Organizator informuje, iż soczewki kontaktowe, objęte Akcją promocyjną mogą być zamawiane w różnych konfiguracjach (np. 1 opakowanie soczewek kontaktowych iWear Harmony + 1 opakowanie iWear Harmony Astigmatism) oraz mogą różnić się między sobą mocami.

Umów się na badanie wzroku

Nasi specjaliści czekają na Ciebie!

Pozostałe promocje

Letnia wyprzedaż do – 80%

Mega oferta na oprawy dziecięce

Wyjątkowa promocja na aktywny wypoczynek!

Takiej wyprzedaży jeszcze nie było!

Soczewki z powłoką Blue Cut 200 zł taniej