Założona w 1985 roku Revo szybko stała się globalną marką okularów, znaną jako lider w technologii soczewek polaryzacyjnych. Okulary przeciwsłoneczne Revo zostały po raz pierwszy stworzone przy użyciu technologii soczewek opracowanej przez NASA jako ochrona przed słońcem dla satelitów. Teraz, 35 lat później, Revo nadal rozwija swoją bogatą tradycję technologii i innowacji, oferując najczystsze i najbardziej zaawansowane na świecie okulary polaryzacyjne o wysokim kontraście.

 

Nowy Jork, Nowy Jork – 29 lipca 2020 r. – Revo, marka oryginalnych okularów przeciwsłonecznych o wysokich parametrach użytkowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek limitowanej edycji składanego aviatora, THIRTY-FIVE LTD, z okazji 35-lecia istnienia. Dzięki charakterystycznej technologii soczewek Light Management System ™, Revo jest pionierem w dziedzinie okularów o wysokich parametrach od samego początku.

Revo z radością przedstawia THIRTY-FIVE LTD, składane okulary przeciwsłoneczne. Ponadczasowy, sportowy aviator wykonany z ultralekkiego tytanu, nowy model składa się do małego, kieszonkowego rozmiaru i jest prawie o jedną trzecią lżejszy niż przeciętne metalowe okulary przeciwsłoneczne. Oprawka jest wyposażona w soczewki Serilium +, w których zastosowano najnowocześniejszą technologię soczewek polaryzacyjnych lustrzanych opracowaną przez firmę Revo w 1985 roku.

„Składany aviator THIRTY-FIVE LTD to ukłon w stronę dążenia Revo do ciągłego wprowadzania innowacji w naszej przestrzeni. Oprawka jest lekka i kompaktowa bez poświęcania stylu, a także wykorzystuje technologię soczewek, z której zawsze byliśmy znani ” – mówi Cliff Robinson, dyrektor generalny Revo.

THIRTY-FIVE LTD to przyszły przedmiot kolekcjonerski w limitowanej liczbie sztuk z ręcznie wygrawerowanymi numerami seryjnymi; każda para jest dostarczana z niestandardowym opakowaniem, w tym ręcznie numerowanym certyfikatem autentyczności, szkatułką, kwadratowym woreczkiem i pełnowymiarowym woreczkiem.