Program Vision Comfort

Zastanawiasz się nad soczewkami kontaktowymi, jednak nie wiesz jak je założyć lub zdjąć? Nosisz soczewki już dłuższy czas jednak zdarza Ci się zapominać o zamówieniu, przez co przez kilka dni musisz sobie radzić bez nich?

Tylko w Vision Express nauczymy Cię zakładać i zdejmować soczewki, oraz dostarczymy Ci do domu Twoje zamówienie!

Zaczynasz przygodę z soczewkami kontaktowymi lub używasz ich okazjonalnie i potrzebujesz wsparcia oraz wiedzy merytorycznej? Vision Express Ci pomoże! Skorzystaj z pomocy specjalistów i naszego doświadczenia w branży optycznej. Umów się na badanie wzroku pod kątem soczewek kontaktowych. Dopasujemy nie tylko soczewki kontaktowe dla Ciebie, ale również nauczymy Cię zakładać i zdejmować soczewki.

Zapomnij o pamiętaniu

Zadbamy o Twoje soczewki za Ciebie i co miesiąc dostarczymy je prosto do Twojego domu

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy program Vision Comfort. Co to jest Vision Comfort?

  • Wygoda – dostawa kurierem gratis – prosto do Twojego domu
  • Oszczędność – stały rabat 10% na wybrane soczewki kontaktowe
  • Zdrowie – 2 razy w roku kontrolne badanie wzroku za 1 zł
  • Bonusy – kupon na okulary nawet do 250 zł gratis!

Zamień starą subskrypcję Vision Comfort na coś zupełnie nowego – sprawdź, dlaczego warto!

 

W Vision Express idziemy z duchem czasu i staramy się podążać za oczekiwaniami Klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić ulepszoną wersję programu, który z pewnością dobrze znasz, jeśli regularnie zamawiasz soczewki kontaktowe w naszym sklepie internetowym. Dlaczego warto przepisać się do nowej subskrypcji All-Inclusive? Sprawdź to w naszym artykule!

Poznaj zalety nowej, ulepszonej subskrypcji, jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów. Sprawdź, na jakie udogodnienia i rabaty możesz liczyć, gdy cyklicznie zamawiasz na stronie Vision Express kolejne opakowania soczewek kontaktowych.

Zamień nieelastyczną subskrypcję na rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

W trosce o jakość usług, a także komfort klientów, postanowiliśmy ulepszyć dotychczasowy programu Vision Comfort, wprowadzając nową subskrypcję All-Inclusive. Uznaliśmy, że powinien on iść z duchem czasu i potrzebami osób, które chcą w szybki, wygodny oraz bezpieczny sposób zamawiać kolejne opakowania soczewek kontaktowych.

 

 

Do tej pory nasi klienci nie mieli dostępu do panelu zarządzania, co mogło być dla nich sporym utrudnieniem, kiedy chcieli np. zmienić sposób dostawy czy dane w zawartej umowie subskrypcyjnej. W tym przypadku za każdym razem trzeba było udać się do najbliższego salonu Vision Express. Dodatkowo płatność za soczewki mogła być zrealizowana tylko przy odbiorze. Na szczęście teraz możesz korzystać z nowej subskrypcji w znacznie prostszy sposób!

All-Inclusive, czyli nowa wersja subskrypcji – jeszcze więcej zalet?

Jeśli chcesz zyskać więcej swobody i szukasz elastycznego rozwiązania w zamawianiu soczewek kontaktowych, subskrypcja All-Inclusive powstała właśnie dla Ciebie! Jest nowoczesna i dopasowana do Twoich preferencji oraz potrzeb. Nowa wersja programu ma mnóstwo zalet – główną jest  dostęp do „Edycji subskrypcji”. Po zalogowaniu się do swojego konta,  możesz  m.in. w dowolnej chwili zmienić moc soczewek. A do tego wszystkiego dajemy Ci zawsze darmową dostawę! Czy może być lepiej?

Zamieniając Program Vision Comfort na wersję All-Inclusive możesz liczyć na darmową dostawę, badanie wzroku bez limitów i (jeśli będziesz korzystać z nowej subskrypcji więcej niż 6 miesięcy).

Chcesz dowiedzieć się więcej?

link do artykułu:

Zamień starą subskrypcję Vision Comfort na coś zupełnie nowego- sprawdź dlaczego warto!


Zapytaj o szczegóły naszego doradcę w najbliższym salonie Vision Express!

UMÓW WIZYTĘ >>>

 

 

Pozostałe promocje

Program Vision Comfort

Zimowa wyprzedaż opraw do -80%

Jakie zalety ma nowa subskrypcja All-Inclusive? Sprawdź to!

Okulary korekcyjne online – takie jakie chcesz

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne 25% taniej