Karün - inny punkt widzenia

Karün niedawno zdobyło tytuł „Najbardziej ekologicznej marki okularów 2021” przyznawany przez Global Brands Awards. Już od dekady Karün prowadzi działalność, w której największe znaczenie ma gospodarka o obiegu zamkniętym i ścisła współpraca z wiejskimi środowiskami z Patagonii.

Wybór Patagonii to nie przypadek

Wysokiej jakości oprawki Karün są wykonane z econylu®, czyli przetworzonego syntetyku pochodzącego ze starych sieci rybackich oraz z innych ponownie wykorzystanych materiałów, np. metali i polimeru.

Wybierz swój model

Coś więcej niż tylko produkt

Karün nie dąży do tego, by „zbawiać świat”, sprzedając okulary, lecz by upowszechniać pozytywne zmiany i inny punkt widzenia. Skoro z potencjalnie szkodliwych materiałów można stworzyć coś pięknego, a w odpadach dostrzec źródło nowych możliwości, to można też zmienić sposób patrzenia na każdy aspekt życia – na gospodarkę, środowisko naturalne, a nawet na nas samych.

Opinie o KARÜN

Bank Światowy

„Są przekonani, że działając, trzeba przedstawiać udane przykłady zastosowania alternatywnej logiki biznesowej, czyli takiej, która stoi w harmonii ze środowiskiem naturalnym”.

Natgeo Traveller

„Karün stawia na głowie tradycyjne podejście do biznesu. Nie tylko udało im się połączyć ochronę przyrody z działalnością gospodarczą, ale też sprawić, że lokalna wiejska społeczność odkryła nowe możliwości, wprowadziła innowacje i zakwestionowała stare metody”.

GQ

„Na każdym etapie – bez względu na to, czy współpracuje z lokalnymi środowiskami, czy z większymi firmami – Karün działa odpowiedzialnie”.

Wybierz swój model

Z każdym swoim wyborem stwarzasz też siebie

Każda osoba kupująca produkty Karün bezpośrednio wspiera ochronę ponad 400 tysięcy hektarów nieskażonej przyrody, a także wzmacnia lokalną społeczność.

KARÜN - świadoma marka

Karun Social Proof