Karta podarunkowa

Najlepszy prezent dla Twoich bliskich!

Zadbaj o swoich najbliższych i podaruj im wyjątkowy prezent.

Jest całe mnóstwo okazji, kiedy chcemy wręczyć bliskim osobom wspaniały prezent – taki od serca, który zostanie z nimi na dłużej. Jednak najwięcej czasu zajmuje nam poszukiwanie odpowiedniego prezentu – nie dajmy się zakupowemu szaleństwu. Zróbmy przemyślane zakupy!
To właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was wspaniały pomysł na prezent, jakim jest Karta Podarunkowa Vision Express. Możesz zasilić ją dowolną kwotą i w ten sposób podziękować swoim bliskim.
Zadbaj o swoich najbliższych i podaruj im naszą kartę, którą będą mogli wykorzystać podczas zakupów w naszych salonach.

Już od ponad 25 lat Vision Express dba o oczy Polaków
–  teraz Ty zadbaj o oczy najbliższych.

Należysz do osób, które stawiają wyłącznie na praktyczne prezenty? Sam nie lubisz dostawać nietrafionych podarunków i zwracasz sporą uwagę na to, aby kupić odpowiedni prezent na daną okazję? Z pomocą przychodzą karty podarunkowe do salonów Vision Express. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu kupno nieudanego prezentu stanie się przeszłością. Poznaj zasady działania tego typu karty, zwróć uwagę na niebanalną ofertę każdego z salonów Vision Express i przekonaj się, że to naprawdę trafiony prezent, a jednocześnie bardzo wygodne rozwiązanie. Podaruj w prezencie lepszy wzrok i dostęp do szerokiego wachlarzu usług dostępnych w salonach Vision Express. Zacznij stawiać na praktyczne, przydatne i przede wszystkim oryginalne prezenty, które każdemu, bez względu na wiek, przyniosą wiele korzyści!

-25% na okulary korekcyjne

Skorzystaj z wyjątkowej promocji na okulary korekcyjne

Pozostałe promocje

25% zniżki na okulary korekcyjne

Wielka Wyprzedaż w Vision Express już trwa!

Wyprzedaż. Wybrane okulary przeciwsłoneczne do 70% taniej

Wakacyjna promocja na wybrane soczewki kontaktowe

200 zł zniżki na okulary marki HUGO

Program Vision Comfort