POSPIESZ SIĘ! OFERTA SPECJALNA TYLKO DO 27 LISTOPADA.

Marzysz o nowych okularach korekcyjnych? A może przeciwsłonecznych? Bez względu na to, których szukasz, znajdziesz je w Vision Express!

W tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie aż dwie oferty. A przy zakupie okularów korekcyjnych, za badanie wzroku zapłacisz jedyne 9 zł*!

Umów wizytę

*Więcej informacji na temat badania oraz jego ceny znajdziesz klikając na rodzaj badania. Pełny cennik usług dostępny tutaj. Płatność za dowolne badanie odbywa się na miejscu w Salonie.

Tylko teraz wybrane modele okularów kupisz ze zniżką nawet do 40%*! Kultowe oprawy od Ray-Ban, stylowe Vogue, a może Unofficial w stylu vintage? Te i inne marki czekają na Ciebie w salonach w całej Polsce!

Oferta obowiązuje w salonach.

Okulary Korekcyjne

Black Week w Vision Express to najlepszy moment na uzupełnienie kolekcji okularów przeciwsłonecznych! Dlaczego? Bo tylko teraz modele wyjątkowych marek upolujesz ze zniżką aż do 50%**!

Oferta obowiązuje w salonach.

Okulary przeciwsłoneczne

*Zniżka obowiązuje wyłącznie przy zakupie kompletnej pary okularów korekcyjnych (tj. zestawu składającego się z oprawy oraz 2 soczewek korekcyjnych). Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym do korygowania wad wzroku powstałym po połączeniu oprawy okularowej z soczewkami korekcyjnymi. Podmiotem prowadzącym reklamę jest „Vision Express SP” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Lista producentów wyrobów medycznych objętych akcją znajduje się pod adresem visionexpress.pl/porady/info/. Szczegóły oraz regulamin akcji promocyjnej „do -40% na wybrane okulary korekcyjne” dostępne są w naszych Salonach oraz na visionexpress.pl.

**Szczegóły i regulamin akcji ,,Black Weeks” dostępne są w naszych Salonach oraz na visionexpress.pl.

Regulamin akcji promocyjnej „Black Weeks Online” od 15.11.2023r. do 27.11.2023r.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.