Kierowco - zbadaj wzrok!

Bądź odpowiedzialnym kierowcą i zbadaj swój wzrok

Koniec października, początek listopada, jak i cały okres jesienno-zimowy to czas, w którym pogoda nie sprzyja prowadzeniu samochodu. Poruszanie się po ulicach wymaga wtedy zwiększonej czujności zarówno od kierowców, jak i przechodniów.

Podstawą w ocenie sytuacji na drodze jest wzrok. Szacuje się, że kierujący pojazdami odbierają dzięki niemu aż 90% informacji z otoczenia. Chcąc zwrócić uwagę na bezpieczeństwo na drodze, w szczególności podczas takich uroczystych dni jak zbliżające się święto Wszystkich Świętych, w naszych działaniach skupiliśmy się właśnie na stanie wzroku kierowców.

Sprawdź: Raport o stanie wzroku polskich kierowców

We wrześniu 2017 roku Vision Express razem z GfK Polonia przeprowadziło badania wzroku kierowców. Wynika z nich, że 66% kierowców nie wie, że ma wadę wzroku, lub nosi okulary o nieodpowiedniej korekcji. Ponieważ po polskich drogach jeździ prawie 21 milionów samochodów osobowych, skala tego problemu jest rzeczywiście znacząca.

Na szczęście rozwiązanie jest prostsze, niż może się wydawać. Nadszedł czas na regularne badanie wzroku i dobór odpowiedniej korekcji.

Umów się na badanie wzroku

 

 

 

Regulamin akcji promocyjnej „SOCZEWKI OKULAROWE DLA KIEROWCÓW” ulega sprostowaniu w ten sposób, iż w miejsce zapisu:
" III. Warunki i zasady skorzystania z Akcji promocyjnej
1. Klient („Uczestnik”), który w okresie obowiązywania akcji promocyjnej, zakupi kompletną parę soczewek okularowych z powłoką DRIVE, jest uprawiony do otrzymania zniżki w wysokości 149 zł, z zastrzeżeniem ustępu poniżej.”
Wprowadza się zapis, iż:
„" III. Warunki i zasady skorzystania z Akcji promocyjnej
1. Klient („Uczestnik”), który w okresie obowiązywania akcji promocyjnej, zakupi kompletną parę okularów wraz z soczewkami korekcyjnymi z powłoką DRIVE, jest uprawiony do otrzymania zniżki w wysokości 149 zł, z zastrzeżeniem punktu poniżej."
                                                                                             13.11.2017r.

Kampania dla kierowców
Regulamin promocji

Kierowco - zbadaj wzrok!