Usługa dożywotniego serwisu w Vision Express

Poznaj bezpłatną usługę, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów. Za darmo wyreguluj podnoski, zauszniki i wyczyść okulary. Rób to tyle razy, ile chcesz!

Dożywotni serwis okularów korekcyjnych w salonach Vision Express – jak skorzystać z tej usługi?

Kupiłeś okulary korekcyjne w dowolnym salonie Vision Express albo zamówiłeś je w naszym sklepie internetowym? W jednym i drugim przypadku przysługuje Ci prawo do skorzystania z bezpłatnej usługi dożywotniego serwisu. Poznaj szczegóły oferty i sprawdź, które elementy oprawek możesz wymienić i naprawić zupełnie za darmo!

Dożywotni serwis to usługa, którą przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów. Jeśli jesteś posiadaczem kompletnej pary okularów korekcyjnych (dwie soczewki korekcyjne + oprawa okularowa), którą zakupiłeś w jednym ze sklepów stacjonarnych Vision Express, albo zamówiłeś swoje oprawki w sklepie online, masz prawo do wielokrotnego, bezpłatnego korzystania z drobnych napraw serwisowych. Pamiętaj, że oferta w żaden sposób nie narusza uprawnień, które przysługują Ci z tytułu rękojmi.

Jak skorzystać z dożywotniego serwisu okularów w salonach Vision Express?

Zauważyłeś, że podnoski w oprawkach nie są w najlepszym stanie albo okulary zbyt mocno lub za lekko opierają się na kości policzkowej i potrzebna jest regulacja zauszników? A może Twoje „drugie oczy” należy dokładnie wyczyścić specjalnym płynem dostępnym w salonie optycznym i ściereczką z mikrofazy? Dla nas to nie problem! Przyjdź do najbliższego salonu optycznego Vision Express i skorzystaj z darmowej usługi serwisowej.

Nasz pracownik na początku poprosi Cię o dane (np. imię i nazwisko lub dokument zakupu), które pozwolą mu zweryfikować zakup okularów korekcyjnych w naszym systemie. Jeśli nie podasz powyższych informacji, nie będziemy mogli sprawdzić, czy okulary nabyłeś u nas, co uniemożliwi Ci skorzystanie z bezpłatnej oferty. Regulamin usługi dożywotniego serwisu i więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Dodatkowe oferty dla klientów salonów Vision Express – sprawdź, na co możesz liczyć!

Oprócz dożywotniej usługi z bezpłatnymi naprawami serwisowymi przygotowaliśmy też dwie ciekawe oferty dla naszych klientów. Pierwsza z nich to gwarancja adaptacji do soczewek progresywnych, co oznacza, że w ciągu 30 dni od daty zakupu okularów będziesz mógł wybrać inne okulary progresywne w tej samej cenie albo zamienić je na dwie pary jednoogniskowe (z korekcją przeznaczoną do dali oraz do bliży). Druga oferta to tzw. gwarancja satysfakcji. W tym przypadku jeśli od kupna oprawek nie minęło 14 dni, będziesz mógł wymienić okulary na nową parę. Dodatkowo w każdym salonie Vision Express do dyspozycji masz także usługi płatne. Należą do nich:

  • krajowa wysyłka zakupionych produktów (9 zł),
  • wysyłka zakupionych produktów do UE (120 zł),
  • wysyłka zakupionych produktów poza UE (190 zł),
  • montaż soczewek okularowych (20 zł),
  • montaż soczewek okularowych w dniu zakupu (15 zł),
  • wymiana śrubki w oprawkach (5 zł).

 

Umów się na wizytę w najbliższym salonie w Twojej okolicy i skorzystaj z naszych usług!
Specjaliści Vision Express czekają na Ciebie.
UMÓW WIZYTĘ

Umów się na badanie wzroku

Nasi specjaliści czekają na Ciebie!