LIGHT INTELLIGENT LENSES

Soczewki Transitions® automatycznie dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych — ciemnieją na zewnątrz i odzyskują przejrzystość w pomieszczeniach.

 

INTELIGENTNE SZKŁA TRANSITIONS®

– przejrzyste w pomieszczeniach
– pełnią funkcję okularów przeciwsłonecznych
– blokują 100% promieni UVA i UVB
– filtrują światło niebieskofioletowe*

 

Umów wizytę

WYBIERZ SOCZEWKI TRANSITIONS® DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

ODWIEDŹ JEDEN Z NASZYCH SALONÓW W CAŁEJ POLSCE I JUŻ DZIŚ PRZEKONAJ SIĘ O WYJĄTKOWYM KOMFORCIE SOCZEWEK TRANSITIONS®

* Ustalono w oparciu o najwyższy łączny wynik pośród najczęściej stosowanych szkieł fotochromowych codziennego użytku uzyskany w pomiarach kluczowych właściwości fotochromowych ważonych ich względną istotnością dla klientów.

** Od przejrzystej do bardzo ciemnej kategorii fotochromowej. Testy na szkłach poliwęglanowych i szarych 1,5 w temperaturze 35°C osiągając wartość <18%T przy użyciu standardowej metody testowania Transitions Optical.

*** W kategorii od bezbarwnych do ciemnych. Szkła poliwęglanowe i szare 1,5 testowane w temperaturze 23°C za przednią szybą, osiągając od 18%T do 45%T.

 

Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem, prowadzącym niniejszą reklamę jest „Vision Express SP” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Producentem przedstawionych soczewek korekcyjnych jest Essilor Int. z siedzibą w charenton-le-pont.

 

Transitions i Transitions Signature są zarejestrowanymi znakami handlowymi, logo Transitions jest znakiem handlowym należącym do Transitions Optical, Inc. i wykorzystywanym na mocy licencji przez Transitions Optical Ltd. GEN 8 i Światło pod kontrolą są znakami handlowymi należącymi do Transitions Optical Limited. ©2023 Transitions Optical Limited. Na działanie szkieł fotochromowych wpływatemperatura, ekspozycja na promienie UV i materiał soczewki. Kolory soczewek zasymulowano w celach demonstracyjnych.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.