Oakley® w Vision Express

Okulary przetestowane przez najlepszych, dostępne dla każdego.

Od początku swego istnienia Oakley® to jedna z najbardziej innowacyjnych marek, która odrzuca przeciętność, burząc granice między stylem, formą i funkcją, jednocześnie łamiąc wszelkie konwenanse.

Ewolucja Oakley® rozpoczęła się od uchwytów na kierownice do motocykli, które pod wpływem potu nie ślizgały a robiły się jeszcze bardziej przyczepne – do dzisiaj ten materiał wykorzystywany jest do produkcji końcówek zauszników w okularach.

Produkty i technologie Oakley® nie tylko dostarczyły niezrównanej funkcjonalności i jakości, ale też zupełnie przedefiniowały kategorię okularów sportowych. Zarówno profesjonalni sportowcy, jak i wszyscy aktywni wielbiciele sportu, jeszcze nigdy nie doświadczyli podobnych możliwości. Najwyższej jakości technologia optyczna, stworzona specjalnie z myślą o bezwzględnych, morderczych wymaganiach profesjonalnego sportu.

Firma Oakley® zyskała ponad 600 światowych patentów w dziedzinie technologii i wzornictwa. Odrzucając ograniczenia, nadała technice rangę sztuki,  wszystko to z myślą o tych, którzy równie twórczo podchodzą do swych sportowych osiągnięć, przez co zyskują stałe miejsce w historii sportu.

Oakley® nieustannie zaskakuje. Opatentowane przez markę technologie pozwalają zobaczyć więcej niż dotychczas. Marka tworzy okulary dla odważnych – dla tych, którzy odrzucają konwencje i przekształcają sposób myślenia o rzeczywistości i własnych możliwościach. W Oakley budujemy odwagę – Ci, którzy przeciwstawiają się konwencji, kończą z myślą, że coś jest niemożliwe i zmieniają sposób myślenia, do którego przyzwyczajona jest reszta świata.

Autentyczność Oakley pochodzi od światowej klasy sportowców, którzy polegają na tych produktach, ponieważ żądają najlepszego i sprzeciwiają się kompromisom.
Oakley jest uważany za lidera innowacyjności w segmencie okularów sportowych i lifestylowych.

 

Co czyni tę markę unikalną?

  • Ponad 600 oryginalnych patentów dotyczących opraw i technologii
  • Innowacyjność zainspirowana przez mordercze wymagania profesjonalnych sportowców
  • Ponad 1400 największych światowych sportowców wybrało okulary Oakley.

Umów się na badanie wzroku

Nasi specjaliści czekają na Ciebie!