Miki Ninn – Kreuj Trendy i własny świat

Młodzi ludzie, już kilkunastoletni, chętnie sięgną po markę Miki Ninn. Oryginalne kolory i ozdoby pozwolą zawsze być na topie, a wygodne oprawki sprawią, że okulary będą znakomitym towarzyszem na każdy dzień. To propozycja dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią elegancję, a jednocześnie kochają spontaniczność.

Nosisz okulary? Interesujesz się modą? Chcesz wyrazić swój styl i osobowość? MIKI NINN jest właśnie dla Ciebie!

Podążając za modą

MIKI NINN to nietuzinkowa modna marka okularów, która sprawi, że będziesz zawsze na topie. Jest ona idealna dla osób w wielu 12-18 lat oraz tych w wieku 18-45 lat, które kochają modę, a zarazem elegancję i klasę. Olbrzymia paleta barw, jaką marka ma w swojej ofercie, pozwala wyrazić siebie. Oprócz spełniania podstawowej funkcji, jaką jest korygowanie wady wzroku, okulary stały się także modnym dodatkiem. Dlatego też, w odpowiedzi na potrzeby klientów, Vision Express zdecydowało się stworzyć markę, która jest zawsze w modzie. Spontaniczne, oryginalne, a zarazem niebanalne kolory i kształty oprawek, jakie są w ofercie marki MIKI NINN, nie pozwolą nikomu pozostać niezauważonym. Kolorystyka i modele okularów są projektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. Wygodne, idealnie dopasowane do Twojego charakteru oprawki spełniają wszystkie ich funkcje.

We współpracy ze stylistką

Vision Express, w dążeniu do osiągnięcia perfekcji i stworzenia marki, która podąża za najnowszymi trendami, zaprosiło do współpracy znaną stylistkę, Monikę OSĘ Jurczyk. Wybrała ona kilka modeli oprawek, pasujących do danej sylwetki i stylu noszących je osób, oraz stworzyła w połączeniu z nimi idealne stylizacje. Okulary MINI NINN są tak oryginalne, że każdy znajdzie model dla siebie. Są one dopełnieniem każdej stylizacji i możemy dzięki nim bez ograniczeń bawić się własnym wizerunkiem.

Profesjonalna porada

Jeśli szukasz odpowiednich oprawek dla siebie, przyjdź do salonu Vision Express. Nasi doradcy, uwzględniając Twój styl, urodę i kształt twarzy, pomogą Ci wybrać okulary, które najlepiej wyrażą Twoją osobowość. Bez względu na to, czy jesteś osobą lubiącą minimalizm, czy szaloną i kolorową, wybierając markę MIKI NINN, na pewno znajdziesz coś dla siebie. W ofercie ma ona wiele różnych modeli oprawek: od szykownych, biznesowych i profesjonalnych, przez sportowe, retro, hipsterskie i hippie, aż po te idealne dla prawdziwego celebryty, rodem z czerwonego dywanu. MIKI NINN to coś więcej niż okulary. To najmodniejszy, nietuzinkowy dodatek ubioru, stanowiący uzupełnienie stylizacji oraz podkreślenie indywidualnego stylu i osobowości. Może warto, oprócz jednej, podstawowej pary oprawek, uzupełnić swoją garderobę o modne oprawki MIKI NINN?

Umów się na badanie wzroku

Nasi specjaliści czekają na Ciebie!