Karta dużej rodziny

Nowe okulary dla całej rodziny – w salonach Vision Express to prostsze, niż myślisz!

Będąc głową rodziny, z pewnością chcesz prawidłowo troszczyć się o zdrowie i rozwój swoich dzieci. Jeśli tylko posiadasz Kartę Dużej Rodziny, masz prawo do skorzystania z szeregu możliwości i udogodnień. Regulamin Programu znajdziesz tutaj

Czym w ogóle jest Karta Dużej Rodziny? To system zniżek i dodatkowych uprawnień, które przysługują rodzinom posiadającym wspomnianą kartę. Będąc jej posiadaczem, możesz korzystać ze specjalnych ofert, akcji promocyjnych czy udogodnień w wielu sklepach, instytucjach kultury, środkach komunikacji miejskiej czy punktach usługowych. W Polsce jest już ponad 600 000 dużych rodzin i ponad 1,7 mln wydanych kart. Jeśli należysz do tej grupy, koniecznie poznaj potencjał Karty Dużej Rodziny i zacznij korzystać z najciekawszych zniżek i promocji!

Na uwagę zasługują z pewnością zniżki i promocje prowadzone w branży usług zdrowotnych. Jedną z promocji, z której warto skorzystać jest bez wątpienia akcja prowadzona w salonach optycznych Vision Express. Skierowana jest ona do posiadaczy Karty Dużej Rodziny, a skorzystać z niej możesz w każdym salonie na terenie całego kraju. Zostając Klientem sieci Vision Express, masz pewność najwyższej jakości usług. To salony optyczne, w których możesz zaopatrzyć się w profesjonalne okulary czy soczewki kontaktowe, zapewniając jednocześnie sobie i swoim dzieciom prawidłową troskę o wzrok. Regularność badań okulistycznych oraz sprawowanie kontroli nad wzrokiem dziecka jest szalenie ważną kwestią. Legitymując się Kartą Dużej Rodziny masz okazję do atrakcyjnych zniżek. Poznaj szczegóły akcji i czuwaj nad wzrokiem całej swojej rodziny!

Zaprzyjaźnij się ze Słońcem o każdej porze roku!

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, w salonach Vision Express czeka na Ciebie aż 20% zniżki na okulary przeciwsłoneczne. Czy warto kupić okulary tego typu w salonie optycznym? Oczywiście! Osoby, które wybierają uniwersalne modele, kupowane najczęściej od nieznanych producentów, narażają się na niekorzystne działanie promieni słonecznych. Tylko profesjonalne, zakupione w salonie optycznym okulary przeciwsłoneczne są skuteczną ochroną przed promieniami słonecznymi. Poznaj więc ofertę tego typu okularów, wybierz model najbardziej dopasowany do Twojej twarzy oraz zapewnij całej rodzinie skuteczną ochronę o każdej porze roku!

Profesjonalne okulary korekcyjne dla całej rodziny czekają!

Wybierając się do salonów Vision Express skorzystaj ze zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, dzięki której zakupisz kompletną parę okularów aż 20% taniej. Do wyboru masz modele objęte promocją „Kompletna para okularów za 99 zł. Dzięki temu zakupisz okulary korekcyjne dla całej rodziny, zgodnie z wadą wzroku jaką posiadają. Nie obawiaj się również o koszt badań okulistycznych. W salonach Vision Express dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny kosztują one tylko 9,00 zł. Co więcej, wcale nie musisz dokonywać zakupu po przeprowadzeniu badania! W tak niskiej cenie możesz przebadać profesjonalnie wzrok sobie i swoim pociechom. Nie zwlekaj i zbadaj wzrok już dziś!

Nosisz soczewki kontaktowe?

Promocja dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny spodoba się z pewnością również tym, którzy chcą lub muszą nosić soczewki kontaktowe. Legitymując się kartą, otrzymasz bowiem 20% zniżki na dowolne soczewki kontaktowe, co umożliwi Ci zakup profesjonalnych produktów w bardzo okazyjnej cenie. Przekonaj się, że posiadanie Karty Dużej Rodziny niesie ze sobą niebanalną gamę korzyści, promocji i zniżek. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert przygotowanych dla Ciebie i Twojej rodziny w salonach Vision Express i ciesz się prawidłowym wzrokiem jak najdłużej!

 

Regulamin Programu znajdziesz tutaj

Umów się na badanie wzroku

Nasi specjaliści czekają na Ciebie!