InStyle

IN STYLE to marka inspirowana modą uliczną i stworzona specjalnie dla osób kochających street fashion. Jeżeli lubisz luźny miejski styl, przywiązujesz dużą wagę do swojego ubioru, podążasz za najnowszymi trendami i chcesz być zawsze na topie – wybierz IN STYLE. Te okulary nigdy nie wyjdą z mody!

Wyróżnij się!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich okularników – okulary są w modzie! Teraz możesz przestać traktować ich noszenie jako przykry obowiązek. Pamiętaj, że oprócz podstawowej funkcji, jaką pełniły do tej pory, w rewolucyjnym tempie stały się najbardziej gorącym dodatkiem najnowszych pokazów mody. Często okulary są najważniejszym akcesorium, które sprawia, że możemy wyglądać wyjątkowo. Wybierając IN STYLE, nie sposób zostać niezauważonym. Modne, idealnie dopasowane kształty, jasne kolory, ciągłe podążanie za trendami, a przede wszystkim wygoda to główne atrybuty tej marki. Oprawki IN STYLE będą cieszyć się zainteresowaniem zarówno kobiet, jak i mężczyzn w wieku od 18 do 35 lat, którzy pragną wyróżnić się z tłumu oryginalnym wyglądem. Marka IN STYLE tak zainspirowała osoby ze świata mody, że osobista stylistka Monika „Osa” Jurczyk stworzyła z nimi niesamowite modowe stylizacje. Jeżeli jesteś osobą aktywnie udzielającą się w mediach społecznościowych, prowadzisz bloga modowego, lubisz różnorodny, niebanalny, luźny, hipsterski styl i masz w sobie coś z artysty – oprawki IN STYLE są stworzone właśnie dla Ciebie. Pokochaj okulary tej marki, a sam się przekonasz, że już się z nimi nie rozstaniesz.

Dlaczego IN STYLE?

Ponieważ to marka gwarantująca osobom kochającym modę bycie zawsze na topie. Oprawki IN STYLE zapewnią Ci to każdego sezonu. Okulary tej marki to prawdziwy styl i elegancja, dzięki którym już nigdy nie będziesz wyglądać nudno. Dzięki nim, zgodnie z modą i najnowszymi trendami, możesz dowoli zmieniać i bawić się swoim stylem i wyglądem bez ograniczeń. Okulary marki IN STYLE są naprawdę wyraziste i nietuzinkowe. Oryginalne kolory i wzory, kujonki i kocie oczy, oprawki nadające charakteru i te sprawiające, że będziesz bardziej glamour – za sprawą IN STYLE możesz to mieć w zasięgu ręki. Jeżeli inspiruje Cię moda panująca na ulicach i ta z kolorowych magazynów – nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i od razu sięgnij po okulary marki IN STYLE.

Umów się na badanie wzroku

Nasi specjaliści czekają na Ciebie!