Heritage – ekskluzywność w stylu retro

Z wiekiem wymaga się od ludzi większego stonowania i powagi, jeśli chodzi o dobór strojów. Z wiekiem też coraz większej uwagi i troski wymagają nasze oczy, a tym samym noszenie okularów często staje się koniecznością. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomimo tych faktów wyglądać fantastycznie i modnie. Cały sekret tkwi w odpowiednio dobranych oprawkach. Marka Heritage, dostępna w salonach Vision Express, doskonale rozumie potrzeby dojrzałych klientów, którzy cenią sobie nie tylko wygląd tych okularów, ale także komfort ich użytkowania i jakość.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni lubią od czasu do czasu rozpieścić się odrobiną luksusu. Wspaniałe wakacje, elegancka zastawa stołowa, nowoczesne sprzęty, biżuteria, ekskluzywne dodatki… Możliwości jest wiele. Ale większość z tych rzeczy dostępna jest raczej na chwilę, co jakiś czas. A gdyby tak mieć luksus na co dzień? Zawsze przy sobie?

 

Ozdoby doskonałe

Dzięki oprawkom marki Heritage jest to jak najbardziej możliwe. Ich producent zadbał przede wszystkim o to, by były one wykonane z ekskluzywnych produktów najwyższej jakości. Lecz cały sekret luksusu tkwi w wyjątkowych zdobieniach wykonanych z tytanu i ręcznie produkowanego włoskiego acetatu. Nie brakuje również złoceń i wyszukanych dodatków z naturalnej skóry, które zachwycą każdego miłośnika stylu i wytworności.

Klasyka sama w sobie

Projektanci marki zadbali również o odpowiednie dla tych zdobień tło, stawiając na klasyczne czernie, szarości i beże. Są to kolory nie tylko kojarzące się z dobrobytem, ale przede wszystkim kolory uniwersalne, pasujące do wszystkiego, dzięki czemu stworzenie pięknej stylizacji, stosownej do okazji i wieku, nie będzie stanowiło problemu. Ale są to też kolory na tyle wyraziste, że przykują wzrok każdego! A tak wyrafinowane i klasyczne połączenia sprawią, że noszenie oprawek marki Heritage będzie nie tylko synonimem luksusu, ale też czystą przyjemnością.

 

Ponadczasowy wdzięk

Jednak luksus to nie wszystko. Z racji tego, że okulary te stylizowane są na kultowe oprawki z przeszłości w uwielbianym stylu retro, nosząc je, zyskuje się pewność ponadczasowego szyku i elegancji. Klasyczne prostokątne kształty dla mężczyzn i lekko zaokrąglone lub „kocie” oprawki dla kobiet to kształty, które nigdy nie wyjdą z mody i w których każdemu będzie do twarzy. Mężczyźni dodadzą sobie powagi i finezji, zaś kobiety staną się jeszcze bardziej powabne, czarujące i zmysłowe.

Warto zatem zadbać o siebie, pozwolić sobie na odrobinę przyjemności i wybrać markę Heritage. Z jej pomocą nie tylko można zadbać o efektowną oprawę oczu. Przede wszystkim zapewni nam ona ekskluzywny dodatek do strojów, zarówno tych służbowych, odświętnych, jak i codziennych. A tym samym pozwoli poczuć się wyjątkowo wytwornie w każdej sytuacji.

Umów się na badanie wzroku

Nasi specjaliści czekają na Ciebie!