Kariera

Pracuj z Nami!

Vision Express to miejsce przyjazne dla wszystkich pracowników. Dbamy, aby nasi pracownicy byli zadowoleni ze swojej pracy, gdyż według nas zadowolenie pracowników udziela się naszym klientom. W osiąganiu wspólnej harmonii pomagają nam wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

W naszych salonach pracują wykwalifikowani optycy, lekarze okuliści i optometryści oraz profesjonalna kadra menedżerska. Jeśli masz wykształcenie optyczne chętnie zaproponujemy ci pracę, która pozwoli ci stale podnosić nabyte już kwalifikacje. Jeśli nie masz takiego wykształcenia a chciałbyś pracować w dużej, stabilnej firmie, która dba o swoich pracowników, pomożemy ci nabyć wiedzę optyczną dzięki specjalnemu programowi szkoleń. Z nami możesz zdobyć nowy zawód i stać się profesjonalistą w dziedzinie optyki. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu, znajdziemy dla ciebie miejsce w naszym zespole, pozwalając nie tylko na poznanie tajników optycznych. Dzięki programom szkoleniowym, razem z nami będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności kierownicze.

Dla lekarzy okulistów i optometrystów mamy przygotowane elastyczne i atrakcyjne formy zatrudnienia oraz stały dostęp do najnowszej wiedzy okulistycznej. Jeżeli chcesz usatysfakcjonować każdego klienta, to oznacza, że możesz zostać naszym pracownikiem! Aktualne oferty pracy znajdziesz na pracuj.pl

 

Vision Express to miejsce przyjazne dla wszystkich pracowników. Dbamy, aby nasi pracownicy byli zadowoleni ze swojej pracy, gdyż według nas zadowolenie pracowników udziela się naszym klientom. Wszystkich zainteresowanych pracą w Vision Express zapraszamy do kontaktu.